Kids Shield-aktivasyon-kodu

Kids Shield Aktivasyon Kodu Girme

Kids Shield  AKTİVASYON KODU NASIL GİRİLİR

Kids Shield yazılımını denediyip ardından memnun kaldığınızda yazılımı satın alıp kullanımınıza satın aldığınız lisans zamanı zamanınca devam edebilirsiniz. Bunun amacıyla yapmanız lüzum prosedür lüzumtiğince kolaydır, yazılımı çevrimiçi olarak satın aldığınızda size başka bir deyişle e-mailinize satın aldığınız lisans zamanını aktif edecek Kids Shield Aktivasyon Kodu gelicektir.

Örnek vercek olursak diyelim yazılımı sınama zamanınız zamanınce kullandınız ve satın almaya karar verip satın aldınız. Böylece e-mailinize Aktivasyon Kodunuz geldi.

Şimdi ne yapcaksınız ?

1: Eğer Kullanı Zamanınız Bittiyse:

Evet yapılması gereken operasyon çok basittir. Kullanıcı seansınıza giriş yapıcaksınız; eğer kullanım zamanınız bittiyse sistem kullanıcı seansınıza girişte size aktivasyon kodunuzu sorucaktır ve sizde size sorulan kısma aktivasyon kodunuzu girerseniz seansınız ve lisansınız yine aktif olucaktır.

2: Eğer Kullanım Zamanınız Devam Ediyorsa:

Eğer sınama zamanınız ya da sıradan bir lisans zamanınız şimdilik bitmediyse o zaman tekrar kullanıcı seansınıza giriceksiniz ve seansınızın sol yönünde yer alan menüdeki AZA subscription yazan kısma tıklıyacaksınız, böylece aktivasyon kodunu gireceginiz alan görünecek ve o bölgeye aktivasyon kodunuzu girebileceksiniz.

Önemli Not: Kids Shield Aktivasyon kodunuzu seansınızdaki kısma girdikten sonra hata mesajı alabılırsınız, bu sıstemsel bırseydır ve kodunuzun yanlıs oldugunu gostermez. Boyle bır hata alsanız dahi kodunuzu girdikten sonra kullanıcı seansınızdan çıkış yapıp yeniden giriş yaptıgınızda yeni lisansınızın aktif oldugunu görüceksiniz.

post

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir