Kids-Shield-Konum-Bilgisi-Alma

Kids Shield Arama Kayıtlarını Görme ve Dinleme

Kids Shield Arama Kayıtlarını Görmek Ve Dinlemek İçin

Kids Shield çevrimiçi kullanıcı oturumunuzda sol yönde tespit edilen ve alt doğru sıralı olan menüde Aramalar kısmına girin.

Bu kısım kısaca şu işe fayda: Yazılımın yüklü bulunduğu telefon ile oluşturulan tam aramalar giden ya da gelen aramalar şipşak arama ardından bu kısımda alt doğru sıralanmış vaziyette listelenir ve siz kullanıcı oturumunuzda tespit edilen bu Aramalar kısmına girdiğinizde makine ile oluşturulan tam gelen ve giden aramaların listesini rahatlıkla görebilirsiniz. Yapılan her arama burada tarih ve görüşme oluşturulan numara biçiminde görülebilir ve her aramanın şipşak karşısında Oyna play yazmaktadır.

Bu Oyna Play yazan yere tıkladığınızda o aramaya ait ses kaydını dinleyebilirsiniz. Bu özelliğin çalışması emeliyle yazılımı telefona yüklemek haricinde extra bir harekâta ihtiyaç yoktur. Dolayısıyla yükleme prosedürü galibiyetli bir biçimde yapıldıysa esasen bu özellik şipşak çalışmaya başlayacak ve oluşturulan tam arama görüşmelerini otomatik olarak kullanıcı oturumunuzda gösterecektir.

Kids Shield Arama Kayıtlarını Görme

Kids Shield Arama Kayıtlarını Dinleme

Ayrıntı: Arama kayıtları amr ya da 3gp formatındadır, bu iki formattaki kayıtları açabilmek emeliyle VLC Player programından faydalanabilirsiniz, başka media player gibi oynatıcılar bu formatları açamayabilir.

post

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir