Kids-Shield-Canlı-Ortam-Dinleme

Kids Shield Canlı Ortam Dinleme

Kids Shield CANLI ORTAM DİNLEME

Kids Shield Canlı dinleme nasıl yapılır ?

Kids Shield yazılımında canlı olarak bölge sesi almak emeliyle çevrimiçi kullanıcı oturumunuzda tespit edilen menüdeki Canlı Oturum yazan kısma tıklamanız ve açılan sayfada Ses Tutma yazan kısma tıklamanız gerekmektedir. Seçenek olarak Canlı Ses yazan kısma da tıklayabilirsiniz. Bunu yaptıgınızda ekranda küçük bir Oynatıcı Player görünecek ve siz 5-10 sanıye kadar bekleyıp bu play kısmına tıkladıgınızda bu özellikği kullanabileceksiniz.

Ayrıca yukarıyadaki ekran görüntüsünde de işaretlendiği üzere dilerseniz Canlı Ses /Video Capture ye de tıklayıp hem sesi hemde görüntüyü birlikte alma özelliğinide kullanabilirsiniz.

Ayrıntı Noktası: Bu özelliği kullanırken yazılımın yüklü bulunduğu makinede o anda internet irtibatı olması gerekir, Bunu kullanıcı oturumunuzda ki telefon modeli yazan yerde tespit edilen Nokta işaretinin rengini kavrayabilirsiniz. Renk internet irtibatı varken Yeşil görünür. Canlı Ses ya da Değişik bildirdiğimiz tuşlara kullanıcı oturumunuzdan tıkladığınız anda emel makinede internet irtibatı sahip olunan ise ozaman bilgi almada problem yaşanmaz, eğer emel cihaz o anda internet irtibatı kuramıyorsa o zaman iletişim yanılgısı biçiminde bir yanılgı alırsınız. Bu tamamiyle telefonda o anda internet iletişiminin olup olmaması ile ilgili bir gidişattır.

Ayrıca eğer kullanıcı oturumunuza kendi telefonunuzdan giriş yapıyorsanız netlikle Firefox internet tarayıcısı üzerinden giriş yapınız Google Chrome kullanırsanız yanılgı alma olasılıgınız yuksek olur çünkü Google chrome de bir ekip olması gereken plug in ler sahip olunan değildir. Bilgisayardan kullanıcı oturumunuza girip bu özellikleri kullandıgınızda genellikle problem yaşamassınız.

post

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir