kids-shield-konum-bulma

Kids Shield Canlı Panel Kullanımı

Kids Shield yazılımının kullanıcı oturumuna girdiğinizde hoşnut ortalarında yer alan Canlı Oturum yazan kısım bulunmaktadır. Bu arada eğer kullanıcı oturumunuz İngilizce ise oturumun sağ üst köşesinden Türkçe’ye çevirebilirsiniz.

Evet oturumunuzdaki sağ menuden Canlı Oturum kısmına girdiğinizde şipşak yukarıyadaki gibi bir ekranla karşılaşıcaksınız , bu ekranda size yazılımın Canlı olarak kullanabileceğiniz özellikleri sunulmuştur.

Sırasıyla, Yukarıyadaki 3 seçenek video izleme, canlı bölge sesi alma, canlı video+bölge sesi birlikte alma özellikleri vardır, altında ise resim tutma ana kameradan, resim tutma ön kameradan, kamera açarak canlı izleme ana kameradan, kamera açarak video izleme ön kameradan, canlı bölge sesi dinleme özelliği, ve apsis alma özellikleri sıralanmıştır.

Bu ekranda tespit edilen özellikleri kullanabilmek emeliyle üzerlerine tıklamanız yeterlidir, üzerlerine tıkladığınızda eğer yazılımın yüklü bulunduğu cihazda internet irtibatı mevcutsa bilgiler 5 – 10 saniye bölgeında ekranda görünecektir.

Anında resim ve video özellikleri ekrandan şipşak izlenebilir, zira konum da aynı biçimde. Canlı Ses yazan yer ise bölge sesi almak emeliyledir ve tıkladığında ekranda ufak Player oynatıcı görünür ve 5 -10 sanıye bekleyıp playoynat tusuna tıkladıgınızda ise ses size erişir.

AYRINTI NOKTASI:

Canlı Oturum özelliklerinden gelişigüzel birisini kullanırken cihazda netlikle internet irtibatının olması gerekir, eğer özelliği kullandığınız anda cihazda internet irtibatı yoksa o süre tabi ki canlı özellik çalışmayacak ve yanılgı alacaksınızdır. Bu surattan bu canlı özellikleri kullanırken telefonda internet irtibatının olduğundan emin olun, bunu oturumunuzda ki telefon modelinin yazdıgı kısımda tespit edilen Nokta işaretinin rengini kavrayabilirsiniz, eğer renk Yeşil ise irtibat var demektir.

post

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir