Kids-Shield-Casus-Telefon-Dinleme-Fiyatları

Kids Shield Casus Telefon Dinleme Fiyatları

Telefonda yapılan konuşmaları dinlemek isteyenler bunu saklı olarak yapabilirler. Bu mevzuda Kids Shield ajan telefon dinleme yazılımı ile istediğiniz her telefonu dinleyebilir ve yapılan tam görüşmeleri takip edebilirsiniz. Sistemin sunduğu basitlik sayesinde kıskançlı gibi meseleler yaşayanlar hoşlandıklarının kandırıp kandırmadığını veya şüphelendiği gibi vaziyetler olup olmadığını programı telefona yükleyerek bilebilirler. Yazılımın telefonun arka tasarının da çalışması ile sizlere sunacağı bilgiler sayesinde bilgi almanız sağlanır. Bu biçimde hangi numara ile hangi saatte görüşme yapıldığını görebilir ve istediklerinizi canlı olarak dinleme olanağı bulabilirsiniz. Yüksek ses niteliği sayesinde dinleme operasyonu sırasında mesele yaşamadan operasyonları basitçe yaparak bilgi alabilirsiniz.

Kids Shield telefon dinleme yazılımı maliyetleri aylık koliler halinde değişik olarak tanımlanmaktadır. Bu sayede lüzuma göre zorunlu olan zaman ile kutu alınarak daha uygun maliyetler ile kullanılabilir. Programın kullanımı hakkında bilgi almak isteyenler ilk olarak 2 günlük sınama kolisini fiyatsız olarak indirebilir ve bu biçimde 2 gün süresince kullanarak daha doğru kararlar verebilirler. Türkçe kullanım imkânı sağladığından herkes tarafından kullanımı olası olmaktadır. 2 dakika içinde yapılacak olan montajı ile tutulmadan istediğiniz telefona montajını yapabilir ve bu harekâtın ardından istediğiniz gibi bilgiler almaya başlayabilirsiniz. Dinleme harekâtının yanı gizeme takip etme, SMS takibi veya telefonun hakimiyet edilmesi ile sosyal medya kullanım bilgisi de alınabilir.

Kids Shield cep telefonu dinleme programı maliyetleri hakkında bilgi almak isteyenler sistemden canlı yardım hattı ile istedikleri her gidişatta bağlantıya geçerek daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. Aynı biçimde merak edilen suallerin yanıtları da bu biçimde 7/24 canlı yardım hattından basitçe alınabilir. Montaj harekâtının aylık olarak tanımlanan zaman içinde yapılması ile kolinin kullanım süresi süresince aralıksız olarak bilgi alınmaya devam edilir. Yapılan konuşmalar için alınan bildirimler sayesinde hangi numara ile konuşulduğu bilinerek istenilen görüşmeler canlı olarak dinlenebilir. Her cep telefonu ile kullanım imkânı sağladığından dünyada en sık seçim edilen profesyonel neticeler veren bu program ile sizlerde istediğiniz gibi neticeler alabilirsiniz.

Kids Shield Casus Telefon Dinleme Fiyatları buradan ulaşabilirsiniz.

post

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir