kids-shield-nedir-2

Kids Shield Cihaz Değişimi

Kids Shield CİHAZ DEĞİŞİMİ

Kids Shield cihaz başkalaşımı yapmanın en kolay bulunduğu telefon takip yazılımdır, tek yapmanız gereken prosedür yeni cihaza da ilk cihaza yapmış bulunduğunuz yüklemenin eşini asıllaştırma ve ardından Online Kullanıcı Oturumunuzda tespit edilen Transfer kısmından evvelki ve yeni makineleri seçip aralarında lisans aktarımı gerçekleştirmetır.

Bu prosedür emeliyle ilk olarak yeni cihaza da montaj yapılmalıdır; bu montaj ilk cihaza yaptığınız montajla nerdeyse aynıdır, tek farklı olan yanı montaj esnasında size sorulduğunda ”i am already registered user” sekmesini seçmeniz gerekiyor ve ilk montajda kullandığınız e-posta ve parolanın eşini yazmanız gerekir.

Böylece yeni makinede çevrimiçi kullanıcı oturumunuzda görünecek ve otomatik olarak sınama zaman alıcaktır. Böylece esasen evvelki makinede sahip olunan olan lisansınızı dilediğiniz zaman bu yeni cihaza oturumunuzdan tek tıklamayla aktarma edebileceksiniz.

Kids Shield Nasıl Yapılır: Öncelik ile kullanıcı oturumunuzda ki ust menüde görünen telefon modellerinden lisanslı olanına tıklanır, sonra oturumun sol taraftaki menüsünde tespit edilen Transfer kısmına tıklanır, böylece açılan sayfada hem üstte hemde altta olmak üzere listeli telefon modelleriniz görünür.

Üstteki listede lisansı olan telefon modelini seçin
Alttaki listede ise lisansı aktarım etmek dilediğiniz o an lisanssız olan telefon modelini seçin
Ve sayfanın altında tespit edilen Transfer yazan kısma tıklayın ve ekrana bir ikaz kazançsa onay verin.

Böylece lisansınız yeni cihaza şipşak aktarılmış olur ve lisans müddetiniz bu yeni makinede kullanıma devam edebilirsiniz.

Bu aktarma prosedürünü dilediğiniz zaman yapılabilir ve daha önceki cihaza tekerrürden lisansınızı aktarabilirsiniz, toplamda 10 defa bu aktarımı yapma hakkınız bulunmaktadır. Başka Bir Deyişle toplamda o defa cihaz değiştirebilirsiniz.

5/5

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir