ayarlar-monitor-minor2

Kids Shield Genel Ayarlar

Kids Shield Genel Ayarlar

Kids Shield AYARLAR GENEL GÖRÜNÜM

Kids Shield programı kullanıcı oturumunuza girdiğinizde şipşak oturumunuzun sağ üst düzeyinde tespit edilen yerden oturum dilini Türkçe yapılabilir ve tekerrür yannda ki Ayarlar yazan kısma tıklayarak kullanıcı oturumunuzda ki program ayarlarınızı görebilirsiniz. Yukarıda ki fotoğrafta ki gibi

Ayarlar kısmına tıkladığınızda açılacak sayfada ayarlar sırayla alt alta verilmiş vaziyette görebilirsiniz. Buradaki ayarlar esasen montaj ardından program doğrulusunda otomatik olarak yapılandırılır ve sizin extra bir ayar yapmanıza basmakalıpta gereksinim yoktur. Ancak tekerrür de birtakım hallerde bu ayarlarda birtakım değişiklikler hakikatleştirme istemeniz olasıdır. Bu surattan kısaca bir ekip ayarlardan bahsedelim ve nasıl bir farklı, yapabileceğinizden bahsedelim.

Ayarların genel standart manzarası ve olması lüzumen standart ayarlar alttaki fotoğrafta gösterildiği biçimdedir. Nasihatimiz bu ayarları çok gerekmedikçe değiştirmemenizdir.

Hemen yukarıyada da gördüğünüz üzere tam işlevler tikli durumdadir bu tam işlevlerden yararlanmak istediğinizi ve bu işlevlerden bilgi alabilmek istediğinizi gösterir. Şayet bilgi alabilmek istemediğiniz bir işlev varsa ozaman o işlevdeki tik işaretini kaldırın ve kaydol yazan yere tıklayıp yenı ayarlarınızı kaydolun. Böylece o işlevden bilgi alımı durucaktır.

Misal : Photo yazan yerdeki tiki kaldırıp kaydol derseniz size birdaha bu işlevi yenıden aktıf edene kadar fotograf bilgisi gelmeyecektir. Yine etkin etmek için tekerrürden tik atıp kaydol demeniz yeterlidir.

Arama Kayıt Formatı:

Yukarıyadaki en ehemmiyetli ayarlardan bir tanesi Yeşil renk içine alınmış olan Call Recording Codec başka bir deyişle Arama Kayıt Formatıdır.

Genelde bu ayara otomatik olarak 3GP olarak ayarlıdır ve genellikle bu formatta aldıgınız arama ses kayıtlarında mesele yaşanmaz, yanlız olurda bun kayıtlarda herhangı bir sekilde mesele yasadıgınızı düşünüyorsanız ozaman bu ayarı AMR biçiminde değiştirebilirsiniz.

AMR formatını işaretlediğinizde şipşak altında 5 ayrı alt format seçeneği belirecektir ve onlardan da birini seçmek vaziyetindesinizdir. Alttaki fotoğraftaki gibi.

Yukarıyadaki fotoğrafta gördüğünüz üzere AMR seçilmiş ve altında acılan extra seceneklerden Default seçilmiş vaziyette. BU biçimde seçip ayarı kaydolup, kayıt ardından size gelen arama kayıtlarındaki hale bakılır, eger kayıtlarda bir mesele yoksa ayar bu biçimde vazgeçilir.

Eğer kayıtlarda mesele devam ediyorsa ozaman alt secenek degıstırılıp misalin Mic seceneği seçilip birde bu biçimde ayarları kaydolup sınama yapılabilirsiniz.

Başka Bir Deyişle hangi secenek size bütün sonuc veriyorsa o saçenekte ayarı vazgeçebilirsiniz.

Yaptığınız her ayar farklılığın makineye yansıması şayet makinede internet acıksa takribî 2 dk ila 5 dk arasında sürer.

Kullanıcı oturumunuzdaki ayarlar düzeyinde tespit edilen başka rakamsal ayarları değiştirmeyin zira o ayarlar genellikle statik ayarlardır ve aygıtınıza göre program doğrulusunda otomatik ceddilen ayarlardır.

post

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir