Kids-Shield-Konum-Bilgisi-Alma

Kids Shield Konum Bilgisi Alma

Kids Shield Konum Bilgisi Alma

KONUM VERİSİ ALMA

Kids Shield yazılımının olmassa olmaz özelliklerinin başında yer alan apsis alma ya da başka bir dokunuşla makinenin o anki ve gün etrafında ki bulunduğu başka lokasyonların bilgisini alma özelliği nasıl çalışır.

Konum özelliğinden yararlanmak emeliyle montaj haricinde başka bir operasyona genellikle gereksinim yoktur ve montajın şipşak ardından eğer montajı yaptığınız makine internete bağlanabiliyorsa bu halde apsis bilgi kapasitesi şipşak çevrimiçi kullanıcı oturumunuzdaki menüde tespit edilen KONUM Location yazan kısma harita biçiminde gösterilecektir.

Ayrıca Yeniden aygıtta internet bulunduğu anlarda menüdeki Canlı Oturum düzeyinden Konum a tıkladığınızda canlı apsis bilgi kapasitesi de alabilirsiniz.

Ayrıntı: Konum safhasında gelişigüzel bir biçimde bilgi alamama ya da aynı koordinatun değişmemesi gibi gelişigüzel bir mesele yaşıyorsanız ozaman alttaki ayarı yapmanız sahip olunan bozukluğun çözülmesini büyük miktarda sağlayacaktır.

Makinede Ayarlar- Konum kısmını sarih gidişata getirin ve bu ayar kullandığınız android versiyonuna göre minik değişiklikler gösterebilir, kimi android versiyonlerında Ayarlar- Yer Servisleri – Konum biçiminde geçebileceği gibi bazılarında minik menü değişiklikleri olabilmektedir.

Kısaca yapmanız gereken ayarlar kısımda Konumu sarih gidişata getirmektir.

5/5

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir