Kids-Shield-Nedir

Kids Shield Ortam Dinleme Yazılımları

Artık kafanızda oluşan tüm soru işaretlerine nokta koyma dönemi! Kids Shield Ortam dinleme yazılımları sayesinde eşinize veya çocuğunuza gelen tüm aramaları görebilecek, mesajları inceleyebilecek ve merak ettiğiniz tüm ayrıntılara ulaşabileceksiniz. Dünya çapında markalaşmış birçok yazılım mühendisi tarafından ortak çalışma yapılarak üretilmiş olan bu yazılım, hiçbir şekilde kurulum yapılan cihazda anlaşılmıyor ve arka planda çalışarak, sizlere anında aramalar veya mesajlarla alakalı rapor ulaştırıyor. Bu sayede anlık olarak gelen aramaları kendi cihazınızdan da açabilecek ve bu sayede tüm dinleme işlemlerini gerçekleştirebileceksiniz.

Güven Problemini Ortadan Kaldırabileceğiniz Bir Uygulama

Kids Shield Ortam dinleme yazılımları, yaşadığınız güven problemine set çekmek ve çok daha öne çıkan bir uygulamanın güvencesi altında yer almak adına gayet ideal! Bu noktada ise satış rekorları kıran ve Avrupa / Dünya genelinde rağbet gören bu uygulama, kişilere belgeler ile durumu ispatlama şansları sunmaktadır. Eşinize veya çocuğunuza bazı konularda güvenmiyor musunuz? Ya da sevgilinizle alakalı güven problemleriniz mi var? Bu yazılımın sahibi olarak tüm yaşadığınız güven problemlerini kenara bırakmak ve programın ganimetlerinden faydalanmak söz konusu! Aynı zamanda karşı tarafa en ufak bir şey hissettirmeden bu işlemleri sonuca bağlama şansları tarafınıza ulaştırılıyor!

Ortam Dinleme Yazılımları Lisans İle Çalışmaktadır

Kids Shield Ortam dinleme yazılımları sadece lisans ile çalışmaktadır. Bunun için bizimle iletişim kurabilir ve siz de hesaplı fiyatlardan bu lisansı satın alabilirsiniz. Seçeceğiniz paket üzerinden satın alınmış olan lisansı kullanıcı adında aktif edin. Daha sonrasında ise en uygun zamanda var olan cihazlara kurulumu gerçekleştirin. Bu sayede en ufak bir pürüz yaşamadan tüm kontrolü eliniz altında tutabilecek ve sorgulamaları basit adımlarla gerçekleştirme fırsatına ulaşabileceksiniz. Cihazın çalışma prensibi;

  • Arama anında tarafınıza bilgilendirme sunulur ve ister canlı, ister kapatıldıktan sonra dinleyebilirsiniz.
  • E-mail adresinize dönemsel olarak iletilen raporlar sayesinde tüm yazışma ve konuşmaları detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.
  • Telefonda kendini hissettirmeyen sinsi bir uygulamadır! Kurulum yapılmış olan cihazda, kurulum yapan kişi dışında herhangi birinin bulması imkansızdır!
  • Uzun yıllardan bu yana güvenle kullanılan bir yazılım programıdır. 

Kids Shield

post

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir