Kids Shield olarak öğrenilen yazılım, günümüzde bir hayli şahıs tarafından kullanılmaktadır. Yazılımın en ehemmiyetli özelliklerinden birisi, telefon dinlemeye olanak vermesidir. Üstelik bu operasyon, sıradan olarak kabul edilen bireyler tarafından bile çok rahat bir biçimde yapılabilir. Dolayısıyla da insanların beğendiklerini gözetmek için onları takip etmesine ve yakınlarındaki şahısları hakimiyet altına almasını sağlar.


Büyüyen teknolojiyle beraber insanların yaşamlarında ciddi metamorfozlar alana gelmiştir. Uslu telefonlar, bu başkalaşımın esas sebeplerinden birisidir. İnsanlar, bahse mevzu aygıtlar sayesinde birbirleriyle daha rahat bir biçimde irtibat kurma ihtimali tutmuştur. Ayrıca insanların telefonları üzerinden internete bağlanması da yeniden bu aygıtlar sayesinde muhtemel hale gelmiştir. İşte yapılan tüm bu operasyonların takibi, bu yazılım ile olasıdır. Kids Shield nedir ? Bunun için müessesesel bir şirketten Kids Shield satın al harekâtı yapılmalıdır.


Casus program Kids Shield ile dinleme nasıl yapılır ? ismiyle de öğrenilen bahse mevzu yazılım, insanların Alzheimer hastası anne babalarını takip etmesine, çocuklarının dost etrafını bilmesine, eşlerinin kendilerine ne kadar sadık olduklarını kavramalarına ve çalışanların iş saatinde nelerle ilgilendiklerini bilmeye olanak verir. Bu bakımdan son derece ehemmiyetli bir yazılım olduğunu söylemek yanlış olmaz.


Kids Shield ile Ortam Dinleme

Kids Shield’le yapılacak çok rakamda operasyon vardır. Kids Shield özellikleri içerisinde yer alan maddelerden kimileri; telefon dinleme, etraf dinleme, GPS konum bulma, etraf izleme, Whatsapp takip ve Facebook takip biçimindedir. Buradan da anlaşılacağı üzere bireylerin adım adım takip edilmesi, bu yazılımla son derece basittir. Özellikle bireylerin bulunduğu etrafta yaptığı görüşmelerin takip edilmesi, son derece ehemmiyetli bir ayrıntıdır.
İnsanlar, ehemmiyetli mevzuları genellikle surat surata yapar. Bundan dolayı bu cins konuşmaları tespit etmek için bu şahane yazılım sahip olunan ve civarın dinlenmesine olanak veren özellikten faydalanılması gerekir. Bu özellik sayesinde gaye mobil makinenin mikrofonu etkin hale getirilir. Daha sonra ise bu sayede civardaki konuşmaların tamamı dinlenebilir.


Kids Shield Nasıl Kurulur ?


Kids Shield kurulumu, sıradan insanların da yapabileceği bir harekâttır. Bu operasyonun nasıl yapılacağı, internet üzerinde yer alan bir videoda ayrıntılı olarak anlatılmaktadır. Bahse mevzu videodaki adımlar izlenerek bu programın montajı yapılabilir. Üstelik bu operasyon için rastgele bir teknik bilgiye gereksinim yoktur ve montaj yalnızca 3 dakika sürer.
Ayrıntılı bilgi ve yazılımı satın almak için https://kidsshield.org/ sitemizi ziyaret edebilirsiniz.