KIDS SHIELD ÖZELLİKLERİ

kids-shield-ozellikleri

Kids Shield Özellikleri Nelerdir ?

Kids Shield Ebeveyn Çocuk Hakimiyet Yazılımının sizlere sağlayacağı özellikler oldukça geniş bir sıkaladadır, bu özelliklerinn kimilerini altta sizler için kısaca söylemeye çalıştık. Gerek Kids Shield özellikleri gerekse de mevcut öteki işlevleri kullanabilmek için tek yapmanız gereken Kids Shield yazılımını hemen yükleyip test etmektir. Kids Shield yazılımı kendisine oldukça güvenmekte ve sizlere satın almadan tüm işlevlerini test edebilme ihtimali sunmaktadır.


GÖRÜŞMELERİ DİNLEME

Kids Shield  ile çocuğunuzun telefonu ile hakikatleştirilen tüm aramaları dinleyebilirsiniz, bu size çocuğunuz ile bağlantıya geçmeye çalışan potansiyel risk arzedebilecek bireylerden zamanında haberdar olarak çocuğunuzu gözetmenize destekçi olucaktır.

GİZLİ CANLI KAMERA İZLEME

Kids Shield ile çocuğunuzun telefonunun ister ön ister arka kamerasını Canlı Oturumunuz üzerinden tek tıkla açabilir ve anında canlı olarak resim sürükleyebilir, isterseniz de yeniden aynı biçimde canlı video aktarımı ile telefonun o anda bulunduğu alanı görüntüleyebilirsiniz. Bu özellik çocuğunuzun bulunduğu civar hakkında en net bilgiye ulaşmanızı sağlayacaktır.

ÇEVREYİ DİNLEME

Kids Shield çocuğunuzun telefonun bulunduğu civar seslerini ister canlı ister kaydolarak dinleyebilirsiniz., böylece çocuğunuzun riskli etraflarda bulunup bulunmadıklarını kavrayabilirsiniz.

KONUM BİLDİRİMİ

Kids Shield çocuğunuzun o anda bütün olarak nerede olduğunu online anında görebilirsiniz. Ebeveynler bu özellik sayesinde çocuklarının her an bütün olarak nerede olduklarını GPS aracıyla anında online olarak bilebilirler.

MULTİMEDYA BİLGİ AKTARIMI

Kids Shield çocuklarınızın cep telefonlarında bulunan video ve resimleri hakimiyet edebilirsiniz, çocuklarınızın kendileri açısından hasarlı olabilecek multimmedya etkinlikleri içerisinde bulunup bulunmadıklarını hakimiyet etmenize destekçi olucak bir özelliktir.

WHATSAPP & FACEBOOK , LINE, SKYPE,HIKE  İZLEME

Kids Shield çocuklarınızın popüler sosyal irtibat uygulamalarından olan iletileşmeleri okuyabilirsiniz. Bu özellik size günümüzde oldukça çok potansiyel risk kapsayan sosyal medya bağlantısında bulunan çocuğunuzun bu bağlantısında tehlikesiz çember içerisinde kalıp kalmadığı doğrultusunda bir fikir sağlayabilir ve extra bir koruma ihtiyatı almış olursunuz

WEB ETKİNLİĞİ HAKİMİYETİ

Kids Shield çocuklarınızın cep telefonlarıyla hangi sitelere giriş yaptıklarına bakabilir isterseniz buna sınırlama koyabilirsiniz. Çocuğunuzun cep telefonu ile giriş yaptığı tüm web sitelerini hakimiyet edebilirsiniz, potansiyel riskli websitelerinden anında haberdar olup bu riskli içeriğe erişimini yasaklayabilirsiniz.

CANLI EKRAN GÖRÜNTÜSÜ İZLEME  ( YENİ ÖZELLİK )

Kids Shield ‘in  bu özelliği sayesinde çocuğunuzun telefonunun o anki ekranında neler olup bittiğini anlık olarak canlı video seklinde izleyebileceksiniz. Canlı görüntü aktarımı sayesinde anlık olarak ekranda yapılan tüm işlevler kullanıcı oturumunuzdan aynı anda canlı video biçiminde görüntülenebilir.

İNSTAGRAM (YENİ ÖZELLİK)

Kids Shield  ile İnstagram  iletileri ve paylaşımlarını görebilir ve çocuğunuzun istenmeyen paylaşımlarda bulunup bulunmadığını bilip onların sosyal medya güvenliklerine extra bir tabaka getirebilirsiniz.

REHBER İÇERİĞİNİ GÖRÜNTÜLEME

Çocuklarınızın bağlantıda bulunduğu şahısların bütün listesini telefonun kılavuz kısmından ayrıntılı bir biçimde görüntüleyebilme ve istenilen şahıs veya bireyleri aramalardan ve iletileşmelerden bloke edebilme

SİM KART FARKLILIĞINDAN ETKİLENMEZ

Çocuğunuz telefonunda kullandığı sim kartını değiştirse bile Kids Shield bunu size anında emailinize bidirir. Basmakalıp çalışmasına devam edip yeni sim kart takılmış olsa bile telefondaki bilgileri size yollamaya devam eder.

TAMAMEN GİZLİ

Kids Shield  çocuğunuzun telefonunda tamamen saklı mod da çalışacak ve hiç bir ihtar vermeyecektir. Yazılım çocuğunuzun telefonuna yüklendiği andan itibaren telefonda hiç bir ikon , sembol veya yazılımın o aygıtta olduğuna dair her hangi bir ihtar göstermeyecek ve arka tasarıda suskun bir biçimde çalışacaktır. Özelliklerin kullanımları sırasında bile aygıt ekranında veya işleyişinde hiç bir farklılık olmaz.

SINIRSIZ AYGIT DEĞİŞTİRME

Kids Shield lisansınız müddetince çocuğunuzun telefonunun değişmesi veya değişik bir nedenle aygıt değiştirmek gidişatında kalmanız durumkunda bunu çok basit bir biçimde kullanıcı oturumunuzdan yapabilme özellği, hudutsuz rakamda aygıt değiştirebilirsiniz.